trychologia-slask.pl
Przejdź do treści

Keratynowe prostowanie włosów

Jeśli interesuje się keratynowe prostowanie włosów, tego rodzaju usługi oferujemy w Gliwicach, Katowicach oraz Piekarach Śląskich. Zabiegi te cieszą się w ostatnim czasie coraz większą popularnością, dzięki spektakularnym efektom jakie przynoszą. Marzysz o gładkich, prostych i odżywionych włosach, które będą zachwycać sprężystością oraz zdrowym wyglądem? Zdecyduj się na keratynowe prostowanie włosów w naszym centrum.

Keratynowe prostowanie nawilża włosy od środka i zauważalnie poprawia ich kondycję. Włosy przestają się puszyć i kręcić oraz stają się łatwiejsze w rozczesywaniu i w układaniu, nie łamią się i nie elektryzują. Zabiegi tego rodzaju idealnie sprawdzą się u osób, które mają włosy zniszczone farbowaniem czy różnymi zabiegami. Jednak każdy, kto pragnie regeneracji i pięknego wyglądu może z nich skorzystać.

Na czym polega keratynowe prostowanie włosów, które wykonujemy w Gliwicach?

Zabiegi keratynowego prostowania włosów polegają na wprowadzeniu do struktury włosa keratyny. Jest to budulec włosów, który umożliwia uzupełnienie ubytków. Dzięki pomocy fomaldehydu oraz rozgrzanej do wysokiej temperatury prostownicy, keratyna może zostać wprowadzona w głąb włosów.

Bardzo istotne jest, aby tego typu zabiegi wykonywać pod okiem fachowców, zamiast ryzykować nieudane próby we własnym domu. Nasi specjaliści dobierają odpowiednią temperaturę prostowania, dzięki czemu zabieg jest wykonywany bezpiecznie i poprawnie, bez ryzyka uszkodzenia włosów. Podpowiemy również, jak dbać o fryzurę i skórę głowy po zabiegu.

Masz pytania dotyczące naszej oferty keratynowego prostowania włosów w Gliwicach, Katowicach lub Piekarach Śląskich? Zapraszamy do kontaktu z nami!