trychologia-slask.pl
Przejdź do treści

Zagęszczanie włosów – Katowice, Gliwice, Piekary Śląskie

Oferujemy nowoczesne i skuteczne zagęszczanie włosów. Zapewniamy dobór najbardziej odpowiedniej metody zagęszczania, po przeprowadzeniu starannej konsultacji oraz wykonaniu potrzebnych badań. Stosujemy sprawdzone metody zagęszczania, które pozwolą Ci cieszyć się odzyskanymi włosami i pięknym wyglądem. Ofertę kierujemy zarówno do kobiet, jak również do mężczyzn.

Nasza wykwalifikowana kadra świadczy zabiegi zagęszczania włosów na najwyższym poziomie, które spełnią oczekiwania każdej osoby marzącej o pięknej fryzurze. Zapewniamy otwartą na potrzeby klienta obsługę, specjalistyczne doradztwo oraz przyjazną atmosferę podczas wizyt i zabiegów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zagęszczania włosów w Katowicach, Gliwicach lub Piekarach Śląskich!

Jakie są metody zagęszczania włosów?

Najlepsze i najbardziej trwałe efekty daje chirurgiczne zagęszczanie włosów, czyli przeszczep. Stosuje się go najczęściej w sytuacji, gdy inne metody nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Dzięki pobraniu włosów z owłosionych miejsc na ciele możliwe jest umieszczenie ich w wymaganych miejscach. Już pojedynczy zabieg tego rodzaju przynosi widoczne a nawet zadowalające rezultaty.

Do metod nieoperacyjnych zaliczyć należy mikropigmentację, która polega na wstrzyknięciu pod skórę naturalnych pigmentów imitujących mieszki włosowe. Zabieg ten stosuje się w celu tuszowania łysiny oraz maskowania blizn i różnego rodzaju znamion. Popularność wśród zabiegów zagęszczających włosy zyskuje również mezoterapia igłowa, która stymuluje krążenie krwi i pobudza włosy do wzrostu oraz nanowłókna, które polegają na akplikacji mikroskopijnych włókien na nasadę włosów. Powoduje to natychmiastowy efekt wizualnego zwiększenia objętości włosów.