trychologia-slask.pl
Przejdź do treści

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów – systemy HAIRSKEEN

KLINIKA TRYCHOLOGII  wraz  z firmą COMPLEMENT HAIR INTERNATIONAL , która posiada markę HAIRSKEEN,  zaprasza  fryzjerów i  trychologów  zainteresowanych współpracą w zdobyciu nowego zawodu.

Hairskeen to obecny europejski lider w dziedzinie systemów z  włosów zastępczych pod kierunkiem artystycznym Raphaela Perriera, międzynarodowego fryzjera i czterokrotnego mistrza świata we fryzjerstwie.

Hairskeen oferuje wyjątkową gamę naturalnych włosów dla profesjonalistów chcących  zajmować się zakładaniem włosów zastępczych. Systemy Hairskeen łączą wysoką technologię, wykorzystując materiały o wysokiej jakości oraz naturalne włosy. Będziesz w stanie poradzić sobie z wszystkimi problemami związanymi z utratą włosów Twoich klientów.

Systemy Hairskeen zapewniają pełną swobodę codziennego funkcjonowania bez ograniczeń –  prysznic, wszelkie sporty, plaża, basen i inne.

Zapewniamy także wsparcie, profesjonalne szkolenia i rozwój biznesu. Specjaliści Hairskeen korzystają z regularnych szkoleń technicznych i artystycznych zgodnie z najnowszymi trendami fryzjerskimi.

Szkolenia zawodowe to nie tylko teoria ale głównie indywidualne ćwiczenia praktyczne z przygotowania systemu, pomiaru, wykonania formy  oraz założenia systemu wraz z jego strzyżeniem i stylizacją, prowadzone pod kierunkiem międzynarodowych i doświadczonych trenerów.

Najbliższe szkolenie teoretyczne i praktyczne I i II stopnia przeprowadzone będzie w Klinice Trychologii Gliwice pod kierunkiem międzynarodowego trenera Thierry Candy.

 Zapraszam do kontaktu.

2 komentarze do “Niechirurgiczne uzupełnianie włosów – systemy HAIRSKEEN”

  1. Witam Czy można uzyskać więcej informacji na temat uzupełniania włosów? Konkretnie chodzi mi o to czy jest możliwość uzupełnienia długimi włosami, jak to się utrzymuje i oczywiście cena. Pozdrawiam serdecznie ☺

    1. Witam, ponieważ odpowiedź na Pana pytania wymaga dodatkowych informacji od Pana, najprościej będzie żeby porozmawiać. Proszę o kontakt na tel. 666 660 721. Izabella Markowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *