trychologia-slask.pl
Przejdź do treści

Mezoterapia igłowa głowy – Katowice

Interesuje Cię mezoterapia igłowa głowy? Katowice są miastem, w którym wykonujemy tego typu zabiegi. Mezoterapia igłowa jest rozwiązaniem, na które decyduje się coraz większa liczba osób. To bardzo skuteczny sposób na znaczne odżywienie skóry głowy. Jest to rozwiązanie dla ludzi, którzy zmagają się z rzadkimi, łamliwymi oraz wypadającymi włosami lub łysieniem. Częstotliwość zabiegów dobierania jest indywidualnie do pacjenta. Najczęściej jest to od trzech do pięciu zabiegów w odstępie czasowym dwóch, trzech tygodni. Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację, której celem jest wykluczeniem przeciwwskazań oraz ustalenie przyczyn problemu. Doradzamy, jak zadbać o skórę głowy i włosy po przeprowadzonym zabiegu.

Na czym polega mezoterapia igłowa głowy?

Mezoterapia igłowa głowy polega na wprowadzeniu podskórnie substancji aktywnych, których zadaniem jest pobudzanie włosów do wzrostu oraz ułatwianie ich regeneracji. Nawilżają one również skórę głowy. Są to między innymi mikro oraz makroelementy, minerały, aminokwasy i witaminy z grupy B. Wprowadzenie substancji pod skórę jest możliwe dzięki wykonaniu serii mikronakłuć bardzo cienkimi igłami. Zabieg ten trwa krótko i nie wymaga specjalnych przygotowań. Wyraźnie zauważalne efekty mezoterapii igłowej widoczne są już po kilku miesiącach w postaci silniejszych i bardziej gęstych włosów. Mezoterapia igłowa głowy, którą możesz wykonać w naszym gabinecie w Katowicach, jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym.

Regeneris® w mezoterapii igłowej głowy

Zapraszamy na promocję zabiegów mezoterapii osoczem bogato płytkowym Regeneris®, zwanym także przez pacjentów „Wampirzym Liftingiem”. To specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi.
Regeneris® zawiera komórki i czynniki wzrostu z krwi, które pobudzają skórę do regeneracji. Dzięki temu odzyskuje ona młodzieńczą witalność, staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Regeneris® jest produktem w 100% biokompatybilnym, a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

1 komentarz do “Mezoterapia igłowa głowy – Katowice”

  1. Pingback: Jak poradzić sobie z osłabionymi i łamliwymi włosami? - KobiecySwiat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *