trychologia-slask.pl
Przejdź do treści

Przeszczep włosów – Katowice, Gliwice, Piekary Śląskie

Problem związany z przerzedzaniem się włosów dotyczy osób w różnym wieku. Nasze zabiegi pozwalają na uzyskanie efektu gęstych, bujnych włosów niezależnie od etapu łysienia. Przeszczep włosów przeprowadzamy w oparciu o metodę FUE. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Wszystko to pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Cena każdego zabiegu ustalana jest indywidualnie, w oparciu o stan włosów, ich strukturę czy oczekiwany efekt estetyczny. Oferujemy konsultację oraz staranną diagnostykę. Przeszczep włosów metodą FUE to doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z łysieniem androgenowym, dotykającym zarówno kobiety, jak również mężczyzn także w bardzo młodym wieku. Jednak również osoby które mają bardzo rzadkie włosy, blizny czy ubytki mogą korzystać z dobrodziejstw tego rozwiązania.

Na czym polega przeszczep włosów metodą FUE?

Przeszczep metodą FUE, w przeciwieństwie do metod tradycyjnych, które wymagają wycinania fragmentów skóry, bazuje na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych. Można pobrać je nie tylko z głowy, ale również z brody czy z klatki piersiowej. Miejsce na ciele, z którego zostają pobrane mieszki, goi się bardzo szybko (około tygodnia czasu).

Zaletą przeszczepu włosów metodą FUE jest brak widocznych blizn oraz bardzo szybkie efekty, które mogą umożliwić pozbycie się problemu łysienia nawet w kilka tygodni. Zabieg ten jest również bardzo bezpieczny, nie niesie ze sobą wysokiego stopnia ryzyka czy skutków ubocznych. Pozwala także na uzyskanie długotrwałych efektów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przeszczepów włosów w Katowicach, Gliwicach i Piekarach Śląskich.