Strona główna / Blog / Leczenie łysienia

Leczenie łysienia

Wypadanie włosów jest problemem dotykającym zarówno mężczyzn, kobiet a także dzieci. Problem Łysienie zaczyna się w momencie kiedy w ciągu doby wypada nam więcej niż 100-150 włosów. Wówczas należy zidentyfikować przyczynę nadmiernego wypadania włosów i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Jest bardzo wiele rodzajów tej choroby, zarówno u mężczyzn, kobiet i dzieci.
W naszej klinice po przeprowadzonej diagnozie zalecamy odpowiednio dobrane indywidualnie produkty oraz  kuracje skuteczne w leczeniu wszystkich rodzajów łysienia.

Odpowiednio dobrana kuracja pozwala zatrzymać chorobę i sprawić, żeby włosy zaczęły odrastać oraz powróciły do naturalnego stanu.

Postawienie diagnozy rozpoczyna się od badania mikrokamerą i konsultacji, po którym następuje dobór odpowiednich zaleceń. Pokazujemy, w jaki sposób samodzielnie stosować preparaty. W ciężkich przypadkach przeprowadzamy cykliczne zabiegi w naszych klinikach.

Zapraszamy do wizyty w jednej z naszych klinik włosa (możliwość rezerwacji telefonicznej lub online poprzez formularz zamieszczony na stronie), gdzie przeprowadzimy diagnozę.

Comments

 1. Małgorzata - 7 maja 2021 at 07:41

  Dzień dobry, mnie od 5 lat wypadają włosy i nikt nie potrafi mi pomóc.

  Reply
  • Mądry Krzysztof - 24 maja 2021 at 14:18

   Dzień dobry, proponujemy wizytę u jednego z naszych trychologów. Tylko po badaniu możemy odpowiedzieć na pytanie czy i jak możemy Pani pomóc. Pozdrawiamy i zapraszamy.

   Reply

Zadaj pytanie lub skomentuj

Wykonanie strony: Pauron Studios.