Leczenie łysienia

Wypadanie włosów jest problemem dotykającym zarówno mężczyzn, kobiet a także dzieci. Problem Łysienie zaczyna się w momencie kiedy w ciągu doby wypada nam więcej niż 100-150 włosów. Wówczas należy zidentyfikować przyczynę nadmiernego wypadania włosów i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Jest bardzo wiele rodzajów tej choroby, zarówno u mężczyzn, kobiet i dzieci.
W naszej klinice po przeprowadzonej diagnozie zalecamy odpowiednio dobrane indywidualnie produkty oraz  kuracje skuteczne w leczeniu wszystkich rodzajów łysienia.

Odpowiednio dobrana kuracja pozwala zatrzymać chorobę i sprawić, żeby włosy zaczęły odrastać oraz powróciły do naturalnego stanu.

Postawienie diagnozy rozpoczyna się od badania mikrokamerą i konsultacji, po którym następuje dobór odpowiednich zaleceń. Pokazujemy, w jaki sposób samodzielnie stosować preparaty. W ciężkich przypadkach przeprowadzamy cykliczne zabiegi w naszych klinikach.

Zapraszamy do wizyty w jednej z naszych klinik włosa (możliwość rezerwacji telefonicznej lub online poprzez formularz zamieszczony na stronie), gdzie przeprowadzimy diagnozę.

Comments

 1. Wojtek - 30 maja 2019 at 05:25

  Miałem przeszczep włosów w klinice TUROWSKI w Katowicach w styczniu 2o18 roku czyli półtora roku temu przeszczepiono mi 2000 graf efekt jest bardzo słaby lekarze z kliniki każą mi jeszcze czekać i mówią że włosy wyrosną choć ją w to nie wierzę czy wy możecie mi pomóc lub coś doradzić?

  Reply
  • Krzysztof Mądry - 30 maja 2019 at 09:24

   Panie Wojciechu, zapraszamy na badanie trychologiczne po którym możemy odpowiedzieć na Pana pytania.

   Reply

Zadaj pytanie lub skomentuj

Wykonanie strony: Pauron Studios.