Przejdź do treści

Leczenie łysienia – Gliwice

Jeśli interesuje Cię skuteczne leczenie łysienia, Gliwice są miastem, w którym realizujemy tego typu usługi. Wypadanie włosów jest problemem dotykającym zarówno mężczyzn, jak również kobiet i dzieci. Łysienie zaczyna się w momencie, w którym w ciągu doby wypada więcej niż 100-150 włosów. Wówczas należy zidentyfikować przyczynę nadmiernego wypadania włosów i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Jest bardzo wiele rodzajów łysienia. W naszej klinice po przeprowadzonej diagnozie zalecamy odpowiednio dobrane produkty oraz kuracje skuteczne w leczeniu wszystkich rodzajów łysienia. Odpowiednio dobrana metoda pozwala zatrzymać chorobę i sprawić, żeby włosy zaczęły odrastać oraz powróciły do naturalnego stanu.

Wypadanie włosów – leczenie Katowice

Wypadanie włosów, którego leczeniem zajmujemy się również w Katowicach, to bardzo poważny problem, rzutujący na samopoczucie osób, które się z nim zmagają. Przyczyn wypadania włosów może być bardzo wiele. Łysienie może być samoistne i wynikać z naturalnych, indywidualnych uwarunkowań, ale może być także wynikiem różnego rodzaju chorób. Jednym z najczęstszych rodzajów tej przypadłości jest łysienie androgenowe, które w większości dotyka mężczyzn, jednak może występować również u kobiet.

Jeżeli proces wypadania włosów utrzymuje się dłużej niż około sześć tygodni, należy zwrócić się po specjalistyczną pomoc. Pamiętaj, że stosowanie preparatów z apteki bez konsultacji z trychologiem i bez ustalenia źródła problemów może przynieść więcej szkody niż pożytku. Każda sytuacja wymaga indywidualnej diagnozy, która umożliwi dobranie odpowiednich metod leczenia wypadania włosów i doprowadzi do ustąpienia problemu. Skuteczne leczenie odbywa się dwutorowo: wewnętrznie (ustalenie przyczyn i ewentualna zmiana diety) oraz zewnętrznie (właściwa pielęgnacja).

Leczenie wypadania włosów – Gliwice

Leczenie wypadania włosów, które wykonujemy w Gliwicach rozpoczyna się od badania mikrokamerą i konsultacji, po których następuje dobór odpowiednich zaleceń. Pokazujemy naszym klientom, w jaki sposób samodzielnie stosować preparaty oraz doradzamy w dalszej pielęgnacji. W ciężkich przypadkach przeprowadzamy cykliczne zabiegi w naszych klinikach.

Zapewniamy nowoczesny sprzęt, którym wykonujemy badania oraz kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do wizyty w jednej z naszych klinik włosa (możliwość rezerwacji telefonicznej lub online poprzez formularz zamieszczony na stronie), gdzie przeprowadzimy diagnozę.

8 komentarzy do “Leczenie łysienia – Gliwice”

    1. Dzień dobry, proponujemy wizytę u jednego z naszych trychologów. Tylko po badaniu możemy odpowiedzieć na pytanie czy i jak możemy Pani pomóc. Pozdrawiamy i zapraszamy.

  1. Mam problem wypadają mi włosy byłam u dermatologa bez rezultatów widocznych. Chciałam się dowiedzieć ile taka wizyta kosztuje proszę o odpowiedź z góry dziękuję .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!